FAQ

Odpovede na najčastejšie otázky


Práve som realizoval objednávku, kedy mi bude doručená? Väčšina nami ponúkaného tovaru je skladom, takže doba dodania je minimálna. Tovar ktorý máme skladom odosielame do 24 hod. - nasledujúci pracovný deň.


Chcem si prostredníctvom Vašej stránky objednať tovar ale mám problémy s registráciou. Ak máte problémy s registráciou, prípadne s prihlásením stačí ak nám zašlete na náš e-mail: redstone@redstone.sk Kód produktu o ktorý máte záujem, počet kusov, Vašu adresu a telefonický kontakt na Vás. Prípadne možete objednávku realizovať telefonicky. Telefonické objednávky realizujte v pracovných dňoch v čase od 8:00 do 16:00.


 Ako mi bude tovar doručený a koľko budem platiť za poštovné? Tovar odosielame prostredníctvom Slovenskej pošty, tovar odosielame na dobierku, takže ak nebudete zastihnutí možete si zásielku v prebiehu nasledujúcih 15 tich dní vyzdvihnúť na Vašej pošte. Poštovné a balné účtujeme 2,50 € pri objednávke nad 8 €, Pri objednávke do 8 € účtujeme poštovné a balné 4 €. Pri objednávke vyššej ako 40 € poštovné a balné neúčtujeme.


 Písal som Vám cez odozvu na Vašej stránke ale doteraz mi neprišla žiadna odpoveď. Keď píšete cez odozvu na stránke tak treba dávať pozor aby ste správne napísali Váš e-mail. My vždy odpovedáme na každú otázku čo najrýchlejšie. Ale veľakrát sa nám stáva, že náš e-mail sa nepodari doručiť nakoľko zákazník uviedol nesprávny e-mail.


Vykonal som dve objednávky za sebou, je možné ich zlúčiť do jednej? Objednávky Vám samozrejme zlúčime do jednej aby ste nemuseli platiť 2 krát poštovné ale je nutné nás na to upozorniť, v poznámke pri ďalšej objednávke, prípadne mailom na redstone@redstone.sk. Ak zaregistrujeme dve alebo viac objednávok na jedno meno tak ich automaticky zlúčime do jednej ale je možné, že to možeme prehliadnuť nakoľko denne vybavujeme väčšie množstvo objednávok, tak Vás poprosíme aby ste nás na to nezabudli upozorniť.


 Na stránke máte uvedenú zľavu ale po vykonaní objednávky sa mi žiadna zľava z objednávky neodpočítala. Na hlavnej stránke je pri zľave aj upozornenie, že uvedená zľava sa Vám na objednávke nezobrazí ale samozrejme, že Váš tovar obdržíte so zľavou. Nemusíte sa obávať ak spĺňate kritéria (ak su nejaké uvedené) tak tovar získate so zľavou, len sa to nezobrazuje automaticky.